ÖVRIGT / Diverse / Kornischer 7245803
nr 724 5803
Kornischer
1 par, förgyllda, sent 1800-tal, Ryssland, längd: 166, en skadad
Utrop:
800 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 7 november 2011
kl 17:03:18
100 kr
350 kr
200 kr
400 kr
800 kr
1.300 kr
1.100 kr
1.300 kr